00%

İletişim

Son Paylaşılanlar

Endüstriyel Yemek Sanayi ile Lezzetin Büyük Ölçekli Üretimi

Endüstriyel yemek sanayi, büyük ölçekli yiyecek üretimi ve dağıtımını sağlayan.. Devamını Oku

Düğün Yemeği Seçerken Nerelere Dikkat Edilmeli?

Düğün Yemeği Seçerken Nerelere Dikkat Edilmeli? Düğün günü, bir çiftin.. Devamını Oku

Catering Şirketleri Ne Yapar: Lezzetli Anların Mimarı

Catering Hizmeti Nedir?Etkinlikler ve toplantılar, insanların bir araya geldiği, anılar.. Devamını Oku

Kayra’da Çalışmak

Başarımız Kayra Yemek çalışanlarının eseridir. Ahlaki değerlerimizin yanında, yenilikçi ve hedefleri olan adayları seçmekteyiz. Eğitim ve motivasyon araçlarını doğru seçerek, gelecek ile ilgili planlarında destek ve yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Kayra Yemek büyük bir aile olmakla beraber, bir ailede bulunması gereken bütün ahlaki değerlere sahip çıkar. Kayra Yemek’te, adil davranmak önemli ve vazgeçilmez değerimizdir. Birbirimize adil ve saygılı davranır; din, dil, ırk, cinsiyet ve benzeri özelliklere dayanarak ayrımcı davranışlarda bulunmayız.

Mutlu olmak ve mutluluklarımızı paylaşmak bizim için bir görevdir. Bu anlamda, kuruluş yıl dönümü etkinliklerimiz, doğum günü kutlamalarımız, iftar yemeklerimiz, piknikler ve geziler ile çalışanlarımız ile sevgimizi paylaşırız.

İhtiyaca yönelik ve kişisel ihtiyaçlarımıza istinaden planlanan eğitimlerimiz, katılım sağladığımız panel ve davetler ile gelişim sürecimizi yönetiriz.

Düzenli olarak halı saha futbol karşılaşmaları, tarihi yerlere ziyaret, sinema ve tiyatro, bowling, yat gezisi gibi organizasyonlar ile çalışma hayatımızdaki stres ve yorgunluğumuzu atarız.

Engelli kardeşlerimiz ile yapılan kahvaltı ve hediyelerimiz ile, iftar yemekleri, öğrenci burs ve okul yardımları gibi, başta Kızılay olmak üzere,  sosyal sorumluluk projelerine destek vererek, Kayra Yemek sevgisini, ulaşabildiğimiz her kesim ile paylaşırız.

Başta Bursa olmak üzere, İstanbul, Çanakkale gibi şehirlerimize yaptığımız ziyaretler ile kültür değerlerimize sahip çıkarız. Tarihimize ve kültürümüze sahip çıkmak Her Kayra Yemek çalışanın görevidir.

Her cumartesi yaptığımız toplu kahvaltı ile paylaşımlarımız ile bazen hüzün, bazen sevinç ama her daim duygusal anılar bırakarak, Kayra Yemek mutluluğunun resmini çizeriz.

Kayra Yemek çalışanı olmanın gururunun sırrı, yaşadığımız ve yaşattığımız mutlu anılarımızda gizlidir.

Hızlı Menü

Google İncelemeleri

koray küçük
koray küçük
27/11/2022
Bursa'daki en iyi yemek sanayi ve en iyi kalite...
Hüseyin Karabıyık
Hüseyin Karabıyık
21/04/2022
Herkese tavsiye edebileceğim.Güvenilir ,makul fiyat, zamanında teslimat Güler yüzlü çalışkan personellere sahip bir yemek firması...Başarılarının devamını dilerim..

İletişim

Telefon
(0224) 242 09 31

Adres
Işıktepe, Ormanlar Cd. No:4, 16159 Işıktepe Osb/Nilüfer/Bursa

Eposta
info@kayrayemek.com.tr

Kayra Yemek Catering © 2023, Tüm Hakları Saklıdır.