00%

İletişim

Son Paylaşılanlar

Endüstriyel Yemek Sanayi ile Lezzetin Büyük Ölçekli Üretimi

Endüstriyel yemek sanayi, büyük ölçekli yiyecek üretimi ve dağıtımını sağlayan.. Devamını Oku

Düğün Yemeği Seçerken Nerelere Dikkat Edilmeli?

Düğün Yemeği Seçerken Nerelere Dikkat Edilmeli? Düğün günü, bir çiftin.. Devamını Oku

Catering Şirketleri Ne Yapar: Lezzetli Anların Mimarı

Catering Hizmeti Nedir?Etkinlikler ve toplantılar, insanların bir araya geldiği, anılar.. Devamını Oku

Yerinde Üretim Yemek Hizmeti

Hizmetlerimiz

Bize Sorun

Aklınıza takılan tüm soruları bize danışabilirsiniz.

Yerinde Üretim Yemek Hizmeti

Yerinde üretim yemek hizmeti, işletmelerin veya kurumların kendi üretim alanlarında yemek ihtiyaçlarını karşılamak üzere profesyonel bir şekilde hazırlanan mutfaklarda sunulan bir hizmettir. Yemek üretiminin yapılacağı alanda projelendirme yaparız. Bu projelendirme sürecinde, işletmenin veya kurumun yemek ihtiyaçlarına uygun olarak mutfak düzenlemesi ve ekipman ihtiyaçları belirlenir. Projelendirme aşaması, etkili ve verimli bir üretim süreci için kritik öneme sahiptir. 

Özelleştirilmiş Menüler:

Yerinde yemek hizmetimiz, müşterilerimizin taleplerine özelleştirilmiş menülerle yanıt verir. Kurumunuzun ve çalışanlarınızın damak zevkine uygun menü seçenekleri sunarak, çeşitlilik ve lezzeti bir araya getiririz.

Profesyonel Mutfak Ekibi:

Mutfak ekibimiz, profesyonel aşçılar ve deneyimli mutfak kadrosundan oluşur. Yemekler, en taze malzemelerle hazırlanır ve hijyen standartlarına uygun olarak sunulur. Profesyonel ekibimiz, sağlıklı ve lezzetli yemekleri her seferinde garantiler.

Lezzet ve Zaman Kaybı Yaşamazsınız:

Kaliteli ham madde temini ile şirketimizin deneyimli ve profesyonel kadrosunun sunduğu yemek hizmeti, üretildiği noktada servise sunulduğu için lezzet ve zaman kaybına uğramaz. Sunum özelliği ile ön plana çıkararak hizmet kalitesini ve memnuniyetini üst seviyeye taşır.

Sağlıklı ve Dengeli Yemek Seçenekleri:

Sağlıklı yaşam tarzını desteklemek isteyen müşterilerimize yönelik olarak, besleyici ve dengeli yemek seçenekleri sunarız. Doğal ve taze malzemelerle hazırlanan yemekler, hem lezzetli hem de sağlıklı bir deneyim sunar. Yerinde üretim yemek hizmeti içinde talebiniz doğrultusunda sağlığa uygunluk denetimi, belirli periyotlar da yapılan mikrobiyolojik analizler, hijyen kontrollerinin sağlanması gibi bir çok hizmeti de gerçekleştirmekteyiz.

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet:

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaçlar, her aşamada iletişimi ve işbirliğini önemseriz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve gereksinimlerini karşılamak için her zaman hazırız.

Yerinde yemek hizmetimiz, lezzet ve pratiklik arayan kurumlar için ideal bir çözümdür. Profesyonel ekip, özelleştirilmiş menüler ve güvenilir teslimat ile işletmenizin veya kurumunuzun yemek ihtiyaçlarını karşılamak için buradayız. Her yemeği özenle hazırlayarak, müşterilerimize unutulmaz bir yemek deneyimi sunmayı taahhüt ediyoruz. Bilgi almak için whatsapp hattımızdan ya da aşağıdaki iletişim formu üzerinden bize ulaşabilirsiniz. En kısa sürede size dönüş sağlayacağız. 

Teklif Al

Formu doldurun size kısa süre içinde dönüş yapalım.

  *Kişisel bilgileriniz üçüncü taraf yazılım ve şahıslarla paylaşılmayacaktır.

  Hızlı Menü

  Google İncelemeleri

  koray küçük
  koray küçük
  27/11/2022
  Bursa'daki en iyi yemek sanayi ve en iyi kalite...
  Hüseyin Karabıyık
  Hüseyin Karabıyık
  21/04/2022
  Herkese tavsiye edebileceğim.Güvenilir ,makul fiyat, zamanında teslimat Güler yüzlü çalışkan personellere sahip bir yemek firması...Başarılarının devamını dilerim..

  İletişim

  Telefon
  (0224) 242 09 31

  Adres
  Işıktepe, Ormanlar Cd. No:4, 16159 Işıktepe Osb/Nilüfer/Bursa

  Eposta
  info@kayrayemek.com.tr

  Kayra Yemek Catering © 2023, Tüm Hakları Saklıdır.