00%

İletişim

Son Paylaşılanlar

Endüstriyel Yemek Sanayi ile Lezzetin Büyük Ölçekli Üretimi

Endüstriyel yemek sanayi, büyük ölçekli yiyecek üretimi ve dağıtımını sağlayan.. Devamını Oku

Düğün Yemeği Seçerken Nerelere Dikkat Edilmeli?

Düğün Yemeği Seçerken Nerelere Dikkat Edilmeli? Düğün günü, bir çiftin.. Devamını Oku

Catering Şirketleri Ne Yapar: Lezzetli Anların Mimarı

Catering Hizmeti Nedir?Etkinlikler ve toplantılar, insanların bir araya geldiği, anılar.. Devamını Oku

Sıkça Sorulan Sorular

Güvenilir gıda; tüketiciye ulaşana kadar geçen süreçlerde gıdaların, fiziksel, kimyasal ve biyolojik tehlikeleri kontrol altına alınmış ve sağlığımızı bozmayacak şekilde üretilmiş olmasıdır. Üretim tesisimiz güvenli gıda üretmek üzere kurulmuş olup, üretimin her aşamasında kontrolleri sağlanan bölümlere ayrılmıştır. Bu sayede oluşabilecek tüm tehlikeler kontrol altına alınır, analiz edilir ve raporlanır. Bütün çabamız insan sağlığını gözeterek  ürettiğimiz güvenli gıdaların daha fazla insana ulaşarak bu konuda bilinçlenmelerini ve tüketim alışkanlıklarını bu yönde değiştirmelerini sağlamaktır.
Tüm insanlar  güvenilir, sürdürülebilir, uygun fiyatta, kaliteli ve sağlıklı beslenme hakkına sahiptir. Kayra Catering olarak toplum sağlığını önemsiyor, güvenli gıda üretmenin gururunu yaşıyoruz.

Yemek dağıtım ve lojistik hizmetleri Kayra Catering’in ana süreçlerindendir. Müşterilerimize yemek ve catering hizmetini güvenli, zamanında ve uygun koşullarda ulaştırmak çok önemsediğimiz ve takip ettiğimiz bir süreçtir. Gelişen teknoloji ile sahip olduğumuz ekipman ve araç filomuzla  yapılan lojistik hizmeti, merkezimiz tarafından zaman planlaması yapılarak yönetilir ve talep edildiğinde müşterilerimiz ile paylaşılır. Hizmetimizi müşterilerimize zamanında ve uygun şartlarda ulaştırılması en az üretimi kadar önemlidir.

Ham madde seçimlerimizi  satın alma uzmanlarımız ve gıda mühendislerimiz ile birlikte titizlikle yürütüyoruz.Tedarikçilerimizden ilk olarak  üretim izin belgeleri ve numune analiz raporları istenir. Satın alınan tüm ürünlerin kalite belgelerine sahip olmaları,et ürünleri için  veteriner onayı ve dezenfeksiyon raporları  bulunması gerekir.Sonrasında doğru depolama,uygun ve hijyenik koşullarda saklama, güvenli  pişirme yöntemleri ile tüm hijyen ve kalite kontrollerden geçmesi ve kayıt altına alınması gerekir.Daima en iyilerin peşinde olduğumuz gıda sektöründe, lezzeti sağlıkla buluşturuyoruz.

Lezzet, tükettiğimiz gıdalarda ve yediğimiz yemeklerde aradığımız neredeyse en önemli özelliklerden biridir. Fakat bir yemeğin tek başına lezzetli olması yeterli değildir. Aynı zamanda sağlıklı olması da gerekir. Sağlıklı lezzetler üretebilmek için güvenli, hijyenik ve kaliteli ham maddeler kullanılması gerekir. Bu kriterler hazır olduktan sonra güvenli pişirme yöntemleri ile sağlıklı lezzetler üretebilirsiniz. Kayra Catering, ürettiği sağlık lezzetler ile hem sağlığınızı hem de damak tadınızı korur. Geleceğinize sağlık katarak lezzet üretir.

Hızlı Menü

Google İncelemeleri

koray küçük
koray küçük
27/11/2022
Bursa'daki en iyi yemek sanayi ve en iyi kalite...
Hüseyin Karabıyık
Hüseyin Karabıyık
21/04/2022
Herkese tavsiye edebileceğim.Güvenilir ,makul fiyat, zamanında teslimat Güler yüzlü çalışkan personellere sahip bir yemek firması...Başarılarının devamını dilerim..

İletişim

Telefon
(0224) 242 09 31

Adres
Işıktepe, Ormanlar Cd. No:4, 16159 Işıktepe Osb/Nilüfer/Bursa

Eposta
info@kayrayemek.com.tr

Kayra Yemek Catering © 2023, Tüm Hakları Saklıdır.